Hotel Nachod Zimni stadion

Hotel Zimni stadion ubytovanie NachodUbytovanie Hotel Zimný štadión Náchod :
Hotel v pokojnej časti Náchoda s výhľadom na zámok, na brehu rieky Metuje, ponúka celoročne ubytovanie v príjemnom prostredí za výhodné ceny. Okrem ubytovania je tu tiež možnosť zabezpečenia športových a turistických sústredení či prenájmu ľadovej plochy.

Náchod hotel Zimní stadion ubytovanie :
Hotel ponúka hosťom ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách. Celková kapacita hotela je 60 lôžok. K dispozícii 23 izieb a 1 apartmán. Všetky hotelové izby sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, WC). Výhľad z okien ponúka pohľad na historickú zástavbu mesta alebo na lesopark.

Hotel Zimný štadión ubytovanie Náchod reštaurácia :
Celková kapacita reštaurácie je 60 miest. Radi tu pre Vás pripravia rôzne spoločenské akcie, rauty, recepcie či školení. Ponúkaju aj celodenné stravovanie formou - raňajky, polpenzia, plná penzia alebo podľa vášho želania. V reštaurácii je k dispozícii projekčné plátno vrátane všetkého zázemia pre Vaše prezentácie prípadne počúvanie koncertov atď.

Zimný štadión ubytovanie hotel Náchod služby :
Pri hoteli je strážené parkovisko. Ďalej Hotel Zimný štadión Náchod ponúka športové a turistické sústredenia - možnosť prenájmu ľadovej plochy. V tesnej blízkosti hotela je krytý plavecký bazén, v letných mesiacoch Jiráskovo kúpalisko v Náchode, športový areál, squash, bowling a ďalšie.

Dovolenka východné Čechy Náchod Hotel Zimný štadión turistika a okolie :
Pre turistov je v okolí veľa zaujímavých miest. Navštíviť môžete Štátny zámok v Náchode, Ratibořice, Babiččino údolie z knižky Boženy Nemcovej, Adršpach - skalné mesto, pevnosť Dobrošov, Jiráskovy chaty či mnohé ďalšie pre turistov atraktívne miesta na Náchodsku a v jeho najbližšom okolí. V bezprostrednej blízkosti sa tiež nachádza hraničný priechod s Poľskom. V zimných mesiacoch pre Vás hotel Zimný štadión Náchod sprostredkuje lyžovanie v Orlických horách.
Hotel Nachod Zimni stadion - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Nachod Zimni stadion - hotel má reštauráciuHotel Nachod Zimni stadion - možnosť pripojenia na internetHotel Nachod Zimni stadion - krytý bazén v hoteliHotel Nachod Zimni stadion - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Nachod Zimni stadion - Iybz sú vybavené televízoromHotel Nachod Zimni stadion - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Nachod Zimni stadion - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Zimni stadion ubytovanie Nachod Aktuálne počasie: skoro zataženo
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 5 m/s

Adresa: Hotel Zimni stadion Na Strzi 1795 Nachod 54701 Czech Republic

E-mail: Hotel-Nachod-Zimni-Stadion@cz-hotel.eu